Понедельник, 17 Июн 2013

Особливості засвоєння та переваги вітаміну Е серед інших вітамінів для котів

Вітамінний комплекс для кішок, які страждають ожирінням, повинен містити вітамін Е, адже він сприяє ліквідації жирових відкладень в тканинах.

Вітамін Е має назву токоферол, що в перекладі з грецького означає «токос» - народження, «феро» - носити. Самою високою біологічною активністю володіє альфа форма токоферолу.

Вітамін Е для котів позитивно впливає на стан шерсті і шкіри, допомагає боротися з грибковими захворюваннями, використовується під час лікування м'язів, очей, крові. Вітамін Е для котів дарує енергію і життєрадісність. Тварини не здатні самостійно синтезувати токоферол. Вітамін Е коти можуть отримувати з рослин. Його можна виявити в листових овочах, неочищених зернових, висівках, рослинних маслах.

Вітамін Е не розчиняється у воді, як і вітаміни А і D, він стійкий до впливу лугів, кислот і високої температури. Звичайне кип'ятіння не здатне знищити токоферол в продуктах. Згубно на вітамін Е впливає світло, кисень, хімічні окислювачі і ультрафіолетові промені. З цієї причини вітамін Е часто випускається в капсулах, упаковується в пляшечки з коричневого скла.

Вітамін Е коти не втрачають з калом і сечею, оскільки він не виділяється через нирки і кишечник. З тканин він зникає в разі, коли тварина тривалий час перебуває на сонці. Головною особливістю вітаміну Е для кішок є його співдружність з вітаміном С і мікроелементом селеном.

Вітамін Е називають вітаміном «плодючості», тобто він забезпечує роботу статевих залоз. Якщо у вихованця спостерігаються порушення в роботі нервової системи, мозку, судин, тоді варто звернути увагу на рівень токоферолу в організмі.

Вітамін Е для котів корисний для репродуктивної системи, також він забезпечує функціонування серцевого м'яза. Токоферол сприяє розвитку м'язової системи, запобігання інфекційних хвороб. Вітамін Е кіт може отримати зі злаків, яєчного жовтка, печінки, рослинного масла. Вітаміни для шотландських, британських котів та інших порід, схильних до ожиріння обов'язково повинні містити вітамін Е, оскільки він сприяє ліквідації жирових відкладень в тканинах. Якщо вихованця вигодовувати виключно тільки консервами з певних видів риб, тоді через нестачу вітаміну Е можуть виникнути запальні процеси на шкірі і в кишечнику, порушення в роботі репродуктивної та нервової систем. Якщо давати коту яєчний жовток і білок у сирому вигляді, тоді слід пам'ятати, що разом з білком в організм буде надходити авидин - речовина, що блокує вітамін Е. У результаті термічної обробки авидин знищується.

Вибираючи вітамінні препарати для кота, слід врахувати, що котячі вітамінізовані ласощі та вітамінні комплекси - це різні речі. У ласощах міститься невелика доза вітамінів, тому їх можна використовувати кожен день. А вітамінні комплекси як правило, дають вихованцям курсами - навесні, восени, а також у міру необхідності (після операції або хвороби, при вагітності та вигодовуванні кошенят, в літньому віці і т.п.).

Купити добавки для котів з вітаміном Е, наприклад,

Nutri-Vet (Нутри-вет) витамины для котов 1-7 лет MULTI-VITE Paw Gel, гель (85 г),

Canina (Канина) для кошек CAT-MINERAL Tabs (Кэт минерал) витаминно-минеральная добавка для кошек для зубов и костей (300 табл),

Beaphar БИФАР мультивитамины для кошек - лакомтсво с креветками Cat Snaps (75 табл.),

Витамины для кошек Джимпет Топинис (вкус форели 190шт)

та інші можна в інтернет-магазині Юсна Супер Био

Загрузка...
Загрузка...