Понедельник, 17 Июн 2013

Вітаміни для котів Gimpet – незвичайна форма та відмінний смак

Компанія Gimpet випускає цілу лінію вітамінів для котів: з морськими водоростями, з молозивом, полегшені, з таурином, з біотином, у вигляді сердечок, мишок і пелюсток конюшини.

Німецька компанія Gimborn (Гімборн) була заснована в 1855 році в місті Еммеріх фармацевтом Хенріхом фон Гімборном. Тільки в 1965 році, через 110 років, Гімборн вперше з'явилася на ринку товарів для тварин з продукцією для собак Іпевет. Миттєвий успіх визначив подальший розвиток компанії. У 1972 році виходить на ринок нова торгова марка компанії - Gimpet (Гімпет) - продукція для котів, яка заклала ще один камінь у фундамент майбутнього розвитку. Пізніше фірма Gimpet стала однією з найбільших компаній з виробництва і продажу товарів для тварин. Вона має близько 2500 найменувань продукції: кормові добавки, вітаміни, засоби догляду, аксесуари. Всі, за винятком аксесуарів, фірма виробляє самостійно.

Яким вітамінам для котів фірми Gimpet краще віддати перевагу?

Вітаміни для котів Gimpet с молозивом, таурином і L-карнітином є цінною комбінацією життєво важливих вітамінів, мінералів, кальцію. Таурин потрібен кошенятам для поліпшення зору, молозиво - для розвитку рухових функцій, L-карнітин - для усунення порушень в розвитку тварини. У рожевих таблетках додатково включені фрукти, а в зелених - висушені морські водорості.

Вітаміни для котів Джимпет с ТГОС - новинка, до складу якої крім баластних речовин містяться дериват молочного цукру з підвищеною кількістю трансгалактоолігосахаріда (ТГОС). Баластні речовини важливі для кишкової флори.

Вітаміни для котів Gimpet з морськими водоростями, біотиом і ТГОС- комбінація з природної сировини, яка перемішана зі спеціальною сумішшю з біотину (вітамін Н) і морських водоростей. Ці вітаміни здатні задовольнити щоденні потреби кішки в мінеральних речовинах і хімічних елементах, які містяться в морських водоростях. Вони є передумовою для чудової густої шерсті тварини.

Вітаміни для котів Gimpet Jokies- комбінація молочних дріжджів, які багаті білком і вітамінами. Вони сприяють посиленню апетиту, підвищують блиск шерсті.

Вітаміни для котів сердечка з таурином і ТГОС- вітамінізований препарат у вигляді сердечок, що додається до щоденного харчуванню тварини. Також компанія Gimpet випускає вітамини у вигляді мишок. Особлива форма враховує здатність котів бачити тривимірність «мишок», а неповторний смак доставить вихованцеві справжнє задоволення.

Вітаміни для котів Gimpet «квітка життя» мають вигляд пелюсток конюшини, що включає основні види вітамінів, необхідні для здоров'я котів. Вітаміни сприяють хорошому самопочуттю вихованця, постачають його енергією для довголітнього та активного життя.

Купити вітаміни для котів Gimpet, наприклад,

Витамины для кошек Джимпет Сердечки цыпленок (650шт),

Витамины для кошек Джимпет Сырные ролики 400шт,

Витамины для кошек Джимпет Топинис (вкус творога 190 шт),

Витамины для кошек Gimpet Multi-Vitamin (паста) 100 г

та інші можна в інтернет-магазині Юсна Супер Био

Загрузка...
Загрузка...